ماژول SFP سینگل مد میکروتیکMikrotik SFP S-31DLC20D

label

ماژول SFP سینگل مد میکروتیکMikrotik SFP S-31DLC20D

label

0 نظر
موجود - تماس بگیرید

توضیح مختصر : این SFP مناسب جهت استفاده با فیبرهای نوری سینگل مد بوده و دارای کانکتورهای LC و طول موج 1310nm می باشد . حداکثر طول کابلی که این SFP پشتیبانی مینماید 20 کیلومتر می باشد . این ماژول بر روی کلیه تجهیزات میکروتیک که قابلیت نصب SFP دارند ، آزمایش شده و به خوبی جواب داده است . از این ماژول بر روی سایر تجهیزات نیز می توان استفاده نمود .

بیشتر



محصولات مرتبط