درباره ما

فروشگاه اینترنتی فیبران در راستای گسترش فرهنگ تجارت الکترونیک با 21 سال سابقه درخشان مخابراتی در کشور و ارائه خدمات آنلاین مربوط به فیبر نوری و تجهیزات وابسته آن را به صورت تخصصی و جامع ارائه نماید و همچنین در زمینه فروش تجهیزات شبکه و آی تی همراه با گارانتی رسمی این محصولات و با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص در زمینه طراحی شبکه با رعایت استانداردهای جهانی در بستری امن بر طبق نیاز و سلیقه ایرانیان فعالیت می نماید.هدف ما از ورود به این حوزه گشودن بستر جدید برای عرضه این تجهیزات است به طوری که هم بتوانیم در محیطی ساده و مجازی سطح آگاهی و اطلاعات بازدید کنندگان و علاقه مندان را در زمینه تجهیزات شبکه و اینترنت ،افزایش دهیم و هم شرایط خرید آسان و سریع همراه با اطمینان آن را برای همه هم وطنان فراهم کنیم.

هدف ما از ورود به این حوزه گشودن بستر جدید برای عرضه این تجهیزات است به طوری که هم بتوانیم در محیطی ساده و مجازی سطح آگاهی و اطلاعات بازدید کنندگان و علاقه مندان را در زمینه تجهیزات شبکه و اینترنت ،افزایش دهیم و هم شرایط خرید آسان و سریع همراه با اطمینان آن را برای همه هم وطنان فراهم کنیم.

شما میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید .

 

ما در پی آنیم که هم بتوانیم در محیطی ساده شرایط خرید آسان را برای مشتریان فراهم کنیم و هم محصولاتی با کیفیت همراه با گارانتی رسمی به مشتریان عرضه نماییم.
در حوزه فیبرنوری انتخاب بهترین نوع طراحی و استفاده از تجهیزات با کیفیت وجه تمایز هر شرکتی است و ما آماده ایم تجربیات خود را در این زمینه در اختیار مشتریان ارجمند قرار دهیم.
اولویت کاری فیبران بالا بردن اطلاعات  بازدیدکنندگان میباشد و شما میتوانید با کارشناسان ما از طریق ارتباط آنلاین و یا تماس صوتی در ارتباط باشید.
 

همچنین از طریق پست الکترونیک fibrun.com@gmail.com نظرات خود را برای پیشرفت بهتر و روزافزون ما ارسال نمایید .